Vlastný sklad

250 metrov štvorcových! To je jeden z najväčších skladov s hokejovým vybavením v celej strednej Európe.

ProHokejisty má vlastný sklad

Rýchlosť dodania

Rýchlosť dodania všetkého tovaru je pre nás absolútnou prioritou, preto u nás nájdete jeden z najväčších skladov s hokejovým vybavením a kompletnou hokejovou výstrojou.

Tovar Vám dodáme rýchlo primárne preto, že sa sklad nachádza priamo u nás. Pre tovar nemusíme jazdiť, ani si ho nemusíme nechať posielať, tým sa proces nepreťahuje a Vy tak Váš nákup obdržíte naozaj čo najrýchlejšie.

Tovar skladom

90% všetkého tovaru v eshope sa nachádza v 3 skladoch, preto sa vždy môžete spoľahnúť na rýchle a pohodlné dodanie alebo si tovar môžete vyskúšať priamo na predajni, ktorá je vďaka umiestneniu skladu vždy plná najnovšieho tovaru.

Vzhľadom k veľkosti skladu, ktorý má rozlohu bezmála 700 metrov štvorcových, vám dokážeme zabezpečiť najlepšie novinky na trhu v dostatočnom množstve ešte pred sezónou. Vďaka možnostiam skladovania máte tiež istotu, že svoje obľúbené kúsky u nás nájdete aj v priebehu sezóny.

Produktové kategórie

Nákupný košík

počet kusov: 0

Uživatelský profil

Prihlásiť sa Registrovať

Buďte o krok napred! Všetky novinky pravidelne v emaile.
Riadime sa ochranou osobných údajov .

Sme autorizovaný predajca

U nás nenaletíte. Máme len originálny tovar so zárukou, ktoré môžete vymeniť alebo vrátiť a garantujeme riadnu reklamáciu

Facebook YouTube Instagram Kde nás nájdete