Spracovanie osobných údajov

Čo od Vás potrebujeme

Spoločnosť FREE STAR spol. s.r.o. je Správcom osobných údajov, ktoré nám vy ako zákazník poskytujete. Zhromažďujeme o Vás len základné osobné údaje vrátane: meno, adresu, názov firmy, doručovacia adresa, telefón, IČO, DIČ a email.

Prečo to potrebujeme

Potrebujeme poznať Vaše základné osobné údaje, aby sme Vám mohli poskytnúť naše služby. Jedná sa o splnení zmluvy so zákazníkmi z dôvodu predaja tovaru, vrátane doručenia tovaru a riešenie práv zo zodpovednosti za vady. Zhromažďujeme iba také Vaše osobné údaje, ktoré potrebujeme na poskytovanie týchto služieb.

Ako s osobnými údajmi nakladáme

Všetky nami spracovávané osobné údaje spracovávajú naši pracovníci v Českej republike. K Vašim údajom nemá prístup žiadna tretia strana s výnimkou prípadov, keď k tomu je zákonný dôvod.

Máme v spoločnosti zavedenú politiku bezpečného nakladania s informáciami, ktorá zahŕňa aj bezpečné spracovanie Vašich osobných údajov. Viac informácií o tejto politike poskytne náš povereník na ochranu osobných údajov.

Ako dlho osobné údaje držíme

Vašeosobní údaje spracovávame po dobu trvania zmluvného vzťahu. Viac informacík dĺžke držanie Vašich osobných údajov jemožné nájsť na našom firemnom webe v dokumente Ochrana osobných údajov spoločnosti FREE STAR spol. s.r.o.

Ďalšie využitie

Chceli by sme Vás pravidelne informovať o našich nových ponukách služieb využitím Vášho mena a e-mailovej adresy. Z tohto odoberanie noviniek sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Aké sú Vaše práva?

Ak si prajete získať podrobnejšie Informaceo tom, akým spôsobom spracovávame vaše osobné údaje, alebo získať prístup k svojim osobným údajom, opraviť, zablokovať alebo vymazať akékoľvek osobné údaje, ktoré sa týkajú vašej osoby, odvolať svoj souhlasse spracovaním osobných údajov, odstrániť vašu e-mailovú adresu poznáš adresárov alebo ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo obavy ohľadom našich postupov v oblasti ochrany osobných údajov, obráťte sa, prosím, na nás.

Kontakt nášho zákazníckeho centra:

  • Pevná linka: +420 720 038 338
  • Email: info@prohokejisty.cz
  • Kontakt pre písomné oznámenie: Kaprova 42/14 Praha 11000

Ďalej máte právo na sťažnosť na Nás, a to na Úrade na ochranu osobných údajov (ďalej len ÚOOÚ), ktorý sídli na adrese:

Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7

Produktové kategórie

Nákupný košík

počet kusov: 0

Uživatelský profil

Prihlásiť sa Registrovať

Buďte o krok napred! Všetky novinky pravidelne v emaile.
Riadime sa ochranou osobných údajov .

Sme autorizovaný predajca

U nás nenaletíte. Máme len originálny tovar so zárukou, ktoré môžete vymeniť alebo vrátiť a garantujeme riadnu reklamáciu

Facebook YouTube Instagram Kde nás nájdete