Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pi 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Puk Green Biscuit NHL Florida Panthers

Puk Green Biscuit NHL Florida Panthers

Puk Green Biscuit NHL Florida Panthers
Detailný popis

€13,80 Skladom

+ -

Neviete si rady?

Pavel Útrata, hokejový špecialista

Napíšte mi dotaz
+420 720 038 338

Popis

Puk Green Biscuit Florida Panthers

Tréningový puk Green Biscuit Original, ten pozná takmer každý hokejista bez rozdielu veku. Áno! Premýšľate ako zlepšiť svoju zručnosť a prácu s pukom? Tak presne puk Green Biscuit Original je jasná voľba.

Všetko začalo myšlienkou ako vyrobiť puk, ktorý nebude poskakovať a pretáčať sa po asfalte alebo podlahe. Tak vznikol puk Green Biscuit Original, ktorý má znížené trenie a pohlcuje väčšinu vibrácií z povrchu. Puk Green Biscuit Original je rozmerovo zhodný ako klasický hokejový puk, ale pretože je o 28 gramov ľahší, chová sa na všetkých podkladoch ako klasický puk na ľade. Ladne kĺže po asfalte a nezasekáva sa ani pri vysokých rýchlostiach. Puk Green Biscuit Original je dvojdielne konštrukcia spojené kovovými nitmi, medzi jednotlivými časťami sú dištančné podložky, ktoré tlmia nárazy a neprenáša je na druhú časť. To zaručuje stálosť kĺzavého pohybu za akejkoľvek situácie. Puk je síce plastový, ale nemusíte mať starch, že by nevydržal Váš tréningový nápor. Pozor puk Green Biscuit Original slúži len pre tréning stickhandling nie streľby !! Puk Green Biscuit Original je správna voľba ak chceš trénovať stickhandling ako v NHL.

Hodnotenie

Zatiaľ nebolo vložené žiadne hodnotenie

Puk Green Biscuit NHL Florida Panthers

Otázky

Zatiaľ nebol vložený žiadny dotaz

Máte otázku k produktu Puk Green Biscuit NHL Florida Panthers?
Produktové kategórie

Nákupný košík

počet kusov: 0

Uživatelský profil

Prihlásiť sa Registrovať

Buďte o krok napred! Všetky novinky pravidelne v emaile.
Riadime sa ochranou osobných údajov .

Sme autorizovaný predajca

U nás nenaletíte. Máme len originálny tovar so zárukou, ktoré môžete vymeniť alebo vrátiť a garantujeme riadnu reklamáciu

Facebook YouTube Instagram Kde nás nájdete