O nás

Nájdete u nás jeden z najväčších skladov s hokejovým vybavením v celej strednej Európe, vášeň a zápal pre hokejové vybavenie a hokej ako taký.

O spoločnosti ProHokejisty s.r.o.

Keď sme zakladali firmu ProHokejisty, tak Našou filozofiou bolo, je a bude robiť veci na kvalite, nie na kvantite.

Na korčuliach stojíme odmalička a hokeju aj hokejovej výstroji rozumieme do detailu. Vo všetkých ohľadoch sa snažíme vyjsť zákazníkovi na 100% v ústrety. Veríme, že spokojný zákazník sa vždy vráti a je tou najlepšou reklamou. Ku každému pristupujeme individuálne a snažíme sa mu pomôcť vybrať to najlepšie pre neho a nie to najlepšie pre Nás. U Nás nerobíme rozdiely v tom, či ste profesionálny hráč alebo začínajúci nadšenec - zakaždým sa snažíme vybrať výstroj priamo Vám na mieru a zaručiť ten najlepší servis. Pracujeme vo vyložene rodinnej atmosfére a máme to šťastie, že zakaždým keď sa ráno prebudíme, tak sa do práce tešíme a Našu prácu berieme ako Náš koníček. Naša predajňa je ako Náš druhý domov. Každý deň je nový začiatok s novými ľuďmi, na ktorý sa tešíme.

Sledujeme nové trendy v oblasti ľadového hokeja a s ním spojenou hokejovou výstrojou. Všetky produkty detailne preštudujeme a vyskúšame najskôr na sebe predtým, než Vám ich predstavíme a dáme do predaja.

Nebojte sa na čokoľvek spýtať. Budeme radi, keď Vám pomôžeme zodpovedať Vaše otázky, pomôcť Vám samotným a treba Vás aj priblížiť Vášmu hokejovému cieľu. Sme tu len pre Vás.

 

 Za tím ProHokejisty sa na Vás tešia Pavol a Jaroslav

Produktové kategórie

Nákupný košík

počet kusov: 0

Uživatelský profil

Prihlásiť sa Registrovať

Buďte o krok napred! Všetky novinky pravidelne v emaile.
Riadime sa ochranou osobných údajov .

Sme autorizovaný predajca

U nás nenaletíte. Máme len originálny tovar so zárukou, ktoré môžete vymeniť alebo vrátiť a garantujeme riadnu reklamáciu

Facebook YouTube Instagram Kde nás nájdete