Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pi 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Náš tím

Predajcovia na predajni ProHokejisty

Od koho vždy obdržíte profesionálnu starostlivosť?

Pavel Útrata

Pavel Útrata

Pavel hrá hokej už odmalička. Prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami Brnenského hokeja, či už to bol Ytong Brno, Kometa Brno alebo napríklad Krokodíly Brno. Seniorský hokej okúsil vo vysokoškolskom klube Techniky Brno. Avšak po dlhotrvajúcich zraneniach nakoniec svoju kariéru prerušil a začal sa venovať hokejovej výstroji a všetkému okolo nej. Okolo predaja hokejovej výstroje sa pohybuje už asi 8 rokov a za tú dobu nazbieral veľa cenných rád a skúseností, o ktoré sa s Vami rád podelí a poradí.

Čo sa týka hokeja, tak momentálne hrá amatérsku hokejovú ligu v Brne a hokejom sa už len tzv. baví. V lete k tomu ešte pridá in-line hokej, kde s celkom IHC Brno "B" hrá 1. In-line hokejovú ligu.

Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal

Jaroslav je taktiež na ľade už odmala. Avšak na odlišnom a špecifickom postu - brankár. S hokejom začínal vo Frýdku - Místku a odtiaľ putoval do Komety Brno, v ktorej bol až do juniorov. Potom zamieril do druholigového Pelhřimova, Techniky Brno, na 4 roky do Břeclavi a potom opäť Technika Brno. Chvíľu sa zdržiaval aj v prvoligovom Moste. Ale teraz, rovnako ako Pavol, sa hokejom bavia v Boskoviciach, ktoré hrajú krajský prebor.

Hokej ho baví, a čo sa týka výstroje, nielen tej brankárskej, tak s jej predajom má už viac než 5 rokov skúsenosti a dokáže Vám vo všetkom poradiť a pomôcť.

Pripojené obrázky

Osazenstvo prodejny

Produktové kategórie

Nákupný košík

počet kusov: 0

Uživatelský profil

Prihlásiť sa Registrovať

Buďte o krok napred! Všetky novinky pravidelne v emaile.
Riadime sa ochranou osobných údajov .

Sme autorizovaný predajca

U nás nenaletíte. Máme len originálny tovar so zárukou, ktoré môžete vymeniť alebo vrátiť a garantujeme riadnu reklamáciu

Facebook YouTube Instagram Kde nás nájdete