Poradíme na +420 720 038 338 (Po - Pi 10 - 18:00, So 10 - 12:00)

Brúsenie korčúľ

K špičkovej hokejovej predajni patrí aj špičkový servis. A čo sa týka brúsenia korčúľ, s kľudným svedomím Vám môžeme povedať, že k tej špičke patríme.

Čo Nám pomáha k špičkovému brúsenie?

Na Našej predajni brúsime na profesionálnej Kanadskej brúske Blademaster a ProSharp. Túto brúsku využívajú nielen kluby v NHL, ale aj reprezentačné tímy Kanady, U.S.A., Ruska, Švédska, Fínska a v neposlednom rade tiež Českej republiky. Brúsiť sme sa naučili od profesionála, ktorý brúsi korčule už roky a patrí k špičke v Českej republike. Našimi rukami už prešlo cez 5000 párov korčúľ, takže skúsenosť máme aj s najnáročnejšími požiadavkami.

Čo všetko Nabrúsime?

Skrátene: úplne všetko, čo Nám prinesiete. Len Nám prosím nenoste nože a nožnice, s tými Vám moc nepomôžeme. Nerobíme rozdiely medzi "profíkom" alebo rekreačným korčuliarom. Nabrúsime Vám všetky korčule. Hokejové, brankárske, krasokorčule, ale aj korčule na rekreačné korčuľovanie zo športových reťazcov. S žiadnymi korčuľami nemáme problém.

Ako prebieha samotné brúsenie?

Aby sme Vám korčule dobre nabrúsili, tak je treba niekoľko úkonov. Tvrdým diamantom je potrebné si brúsny kotúč obrúsiť do hladka, aby boli hrany nabrúsené čisto a ostro. Potom prichádza ten hlavný úkon - samotné brúsenie. Konečný prvok je zmeranie roviny špeciálnou mierkou. Dbáme na to, aby korčule boli nielen dostatočne ostré, ale aby hrany korčúľ boli rovné. Nie je nič horšie, keď máte krivo nabrúsené korčule, čo spoznáte najmä v oblúkoch a prešľapovaní, kedy Vám hrany podšmykujú.

Cenník brúsenia korčúľ nájdete tu.

Produktové kategórie

Nákupný košík

počet kusov: 0

Uživatelský profil

Prihlásiť sa Registrovať

Buďte o krok napred! Všetky novinky pravidelne v emaile.
Riadime sa ochranou osobných údajov .

Sme autorizovaný predajca

U nás nenaletíte. Máme len originálny tovar so zárukou, ktoré môžete vymeniť alebo vrátiť a garantujeme riadnu reklamáciu

Facebook YouTube Instagram Kde nás nájdete